Verpleegkundig specialist Wond & Decubitus

(32-36 uur per week)
Op dit moment wordt de vacature voor 36 uur ingevuld waarvan 4 uur wordt besteed aan het onderdeel intimiteit. Deze verdieping is optioneel.

Wat ga je doen?
Als verpleegkundig specialist ga je een behandelrelatie aan met de revalidant en ben je verantwoordelijk voor de werkzaamheden binnen deze behandelrelatie. Vanuit het perspectief van de revalidant integreer je care en cure, om zo de continuïteit en kwaliteit van de verpleegkundige zorg én de medische behandeling te waarborgen. Op basis van klinisch redeneren kom je tot aanvullende diagnostiek, uiteraard zoveel mogelijk  evidence based. Je participeert in wetenschappelijk onderzoek. Daarnaast beoordeel je wetenschappelijke publicaties en weet je deze binnen de praktijk toepasbaar te maken. Jij bent de vraagbaak voor aangrenzende beroepsgroepen en revalidant- of doelgroep gebonden onderzoek. Als verpleegkundig specialist ben jij het aanspreekpunt in de keten, bij zowel  klinisch als poliklinische patiënten met complexe wondproblematiek. Je werkt nauw samen met de plastisch chirurgen uit het AMC. Je hebt een expertise functie en werkt voornamelijk zelfstandig. Ook verricht je kleine chirurgische verrichtingen bij een complexe doelgroep en laag kleine medische ingrepen bij een complexe patiënten groep.

Wie ben jij?

  • Je bent de voortrekker van innovatie binnen Reade Revalidatie en je levert een belangrijke bijdrage aan de deskundigheidsbevordering en het verbeteren van de kwaliteit van de zorg op de aandachtsgebieden wond en decubitus binnen het cluster kliniek.
  • Je bent goed in pionieren, toegankelijk, betrokken, flexibel en gericht op multidisciplinaire samenwerking. 
  • Je hebt minimaal twee jaar werkervaring in complexe wondzorg bij voorkeur op het gebied van multidisciplinaire decubitus behandeling.
  • Je bent in staat om “bruggen te bouwen”, verbinding te leggen tussen het verpleegkundig en medisch domein.

Waar ga je werken?

Bij Reade, centrum voor revalidatie en reumatologie werken ruim 800 professionals in circa 130 beroepen. Naast de twee hoofdlocaties van Reade in hartje Amsterdam bieden wij zorg, ondersteuning en advies in tal van ziekenhuizen, kinderdagcentra en scholen in Amsterdam en omstreken. Bij Reade Revalidatie verblijven relatief jonge mensen die gisteren nog gezond waren, maar door hersenletsel, amputatie of ruggenmergletsel ineens niet meer als vroeger kunnen functioneren. Binnen enkele weken tot aantal maanden intensieve revalidatie halen we het maximale uit ieders mogelijkheden. Samen maken we meer mogelijk!

Onze kernwaarden zijn professioneel, met plezier, klantgericht en vernieuwend. Deze waarden zien we terug in hoe we werken. Door goed werk te leveren, scherp in de gaten te houden waar cliënten om vragen en oog te hebben voor vernieuwing, gaan wij samen voor maximaal resultaat. Waarbij taakherschikking en functiedifferentiatie zijn een van onze speerpunten.

De polikliniek en kliniek van Reade zijn gevestigd op de locatie Overtoom, in hartje Amsterdam met uitzicht op het prachtige Vondelpark. De locatie is makkelijk te bereiken: de tram stopt voor de deur en voor collega’s die met de auto komen hebben we een eigen parkeergarage.

Je komt te werken in het cluster kliniek en bent onderdeel van een multidisciplinair behandelteam. In dit  cluster revalideren vooral mensen met een dwarslaesie, amputatie, multitrauma en mensen met niet-aangeboren hersenletsel, zoals CVA of een hersenletsel. In het cluster wordt zowel klinisch als poliklinisch gewerkt. Naast revalidatieartsen en Physician Assistants (PA’s) draai je zelfstandig poliklinische spreekuren en wordt je geconsulteerd door de collega’s uit kliniek voor diverse wondproblematiek (o.a. amputatie, multitrauma, dwarslaesie). Aangezien Reade een expertisecentrum op het gebied van dwarslaesie is, zal een groot deel van je poliklinische patiënten populatie bestaan uit mensen met een dwarslaesie.

Wat biedt Reade jou?
Met plezier naar je werk gaan en kunnen groeien als professional én als mens. Dat vinden wij belangrijk.
Daarnaast bieden wij jou:

  • Een hele fijne werkplek met leuke collega’s.
  • Een verantwoordelijke functie met een gevarieerd takenpakket. Je bent onderdeel van een sterke vakgroep met meerdere VS.
  • Een contract voor één jaar met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd. 
  • Een salaris, afhankelijk van je werkervaring, conform de Cao Ziekenhuizen in FWG-schaal 65 minimaal € 3.774,- en maximaal € € 5.620,- bruto per maand op basis van een fulltime dienstverband van 36 uur.
  • Eindejaarsuitkering van 8,33% 
  • Vakantiegeld van 8,33%
  • 144 uur vakantieverlof en 57 uur persoonlijk levensfase budget
  • Reiskostenvergoeding conform de cao Ziekenhuizen.
  • Voordeel op jouw ziektekostenpremie met onze collectieve ziektekostenverzekering bij IZZ, Zorg en Zekerheid of Zilveren Kruis Achmea.
  • Deelname aan het Pensioenfonds Zorg en Welzijn.
  • Een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden met o.a. een fietsplan en een studiekostenregeling.
  • Kortingen op verzekeringen en financiële diensten van Centraal Beheer Achmea

Wil je weten wat Reade nog meer te bieden heeft? Kijk dan op de pagina Daarom Reade. 

Zet jij de eerste stap?

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Wendy Achterberg, revalidatie arts, telefoonnummer 020-2421415 of met Miranda Ekkel, verpleegkundig manager kliniek, telefoonnummer 06-55865066. 

Reageren kan vóór 25 juni via onderstaande sollicitatiebutton.

De gesprekken vinden plaats in de week van 28 juni.

Deze advertentie wordt tegelijkertijd intern en extern uitgezet. Bij gelijke geschiktheid genieten interne kandidaten de voorkeur.